Rożek, becik a może śpiworek?

pościel niemowlęca

Noworodek, a następnie niemowlak szczególnie potrzebuje bliskości matczynego ciepła. Przyzwyczajony do delikatnego otulenia przez wody płodowe i kojącego głosu mamy maluch powinien mieć zapewnione zbliżone do płodowych warunki w czasie swoich pierwszych dni. Zadanie to ułatwiają wysokiej jakości produkty wykonane wyłącznie z antyalergicznej, atestowanej bawełny, która używana jest do produkcji akcesoriów pościelowych przez manufakturę szwalniasnow.pl.

Pościel dziecięca to nieodłączny element wyposażenia łóżeczka, a także wózka typu gondola (dawniej tzw. wanienka). Przewiewna, zawierająca antyalergiczne wypełnienie pościel idealnie spełni swoją funkcję zarówno latem jak i zimą. Dzięki wysokiej jakości pościeli utrzymanie komfortu termicznego (bardzo ważny szczególnie wtedy, gdy układ termoregulacji nie jest jeszcze w pełni sprawny) będzie łatwiejsze niż myślisz.
Ponadto pościel niemowlęca wykonana z miękkich i niekrzykliwych pod względem kolorów materiałów relaksuje i uspokaja otoczone zewsząd różnego typu bodźcami dziecko.

Przedłużeniem pościelowego świata powinny być rożki, śpiworki, a także beciki. Zastosowanie stabilizującej wkładki kokosowej pozwala na nadanie rożkowi nowej funkcji- dzięki usztywnieniu możliwe jest jego wykorzystanie w roli maty do zabaw. Wykorzystanie do produkcji rożków ciepłego pluszu MINKY daje rodzicowi możliwość zmniejszenia ilości warstw ubioru, jego właściwości termiczne zapewniają odpowiedni komfort bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Szeroka i nowoczesna gama wzorów i kolorów pozwala na dobranie rożka, czy pościeli zarówno do płci dziecka, jak i wyposażenia jego kącika.

Zobacz też: Pościel dziecięca | SzwalniaSnów